MANHATTAN SHORT

  • 09.26_27.2021_VN_Manhattan_short

26.09. plkst. 16.00
27.09. plkst. 18.30

Vienības nama kafejnīcā,
Rīgas ielā 22a

MANHATTAN SHORT (Ņujorka, ASV)
MANHETENAS STARPTAUTISKAIS ĪSFILMU FESTIVĀLS

Šī gada 26. septembrī plkst. 16.00 un 27. septembrī plkst. 18.30 Vienības nama kafejnīcā notiks īsfilmu festivāla MANHATTAN SHORT (Ņujorka, ASV) finālistu īsfilmu seanss.

Filmu cienītāji visā pasaulē no 23. septembra līdz 3. oktobrim apvienosies, lai 24. gadskārtējā MANHATTAN SHORT filmu festivālā skatītos un balsotu par desmit fināla īsfilmām. MANHATTAN SHORT ir vienīgais šāda veida pasākums. Desmit fināla īsfilmu izlase vienlaicīgi tiek rādīta visā pasaulē vienas nedēļas periodā, un ar skatītāju balsošanā nodotajām anketām tiek noteiktas nominācijas - Labākā Filma un Labākais aktieris.

Desmit fināla īsfilmas ir labākās no 970 iesniegtajām no 70 valstīm, kuras MANHATTAN SHORT saņēma 2021. gadam, apliecinot īsfilmu noturību un dzīvīgumu visā pasaulē.

MANHATTAN SHORT fināla desmitniekā ir:

Death By Handshake (ASV), Ganef (Lielbritānija), Bad Omen (Afganistāna), Rough (Ziemeļīrija), Archibald's sindrome (Francija), The Kicksled Choir (Norvēģija), Closed to the Light (Itālija), Out of Time (Francija), Aurora (ASV), Monsieur Cachemire (Kanāda).

Filmu valoda: oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās.

 

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās plkst. 16.30 – 18.30, cena 3.00 euro

 


Skatītāju ievērībai!

Latvijā tiek saglabāti noteiktie ierobežojumi, saistīti ar koronavīrusa pandēmijas izplatību.
Koncertu varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai  Covid-19 pārslimojušas personas ar derīgu digitālo sertifikātu. Uz pasākumu jānāk laicīgi, ar izprintētu vai savā telefonā lejupielādētu QR- kodu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām.

 

X Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2021” rīko un atbalsta:

atbalstitaji

Informācija:
www.daugavpilsrestart.lv, www.daugavpils.lv, www.vienibasnams.lv

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2024.  MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt