IV MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLA Daugavpils ReStArt 2015 nolikums

Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde un Daugavpils kultūras atbalsta biedrība sadarbībā ar Daugavpils Latviešu kultūras centru, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolu,  Daugavpils Pilsētplānošanas un būvniecības departamentu, Daugavpils Marka Rotko mākslas centru, klubu Artilērijas pagrabi, Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeju, Daugavpils Māla mākslas centru, Daugavpils reģiona mākslinieku asociāciju, VSIA Latvijas Koncerti, Valsts Kultūrkapitāla fondu, Latgales reģiona attīstības aģentūru un Kultūras ministriju rīko IV Mūzikas un Mākslas festivālu Daugavpils ReStArt 2015 (turpmāk – Festivālu).

Mērķi un uzdevumi

Festivāla mērķis ir restartēt pilsētas, reģiona kultūrvidi; attīstīt, atjaunot, mainīt, uzlabot to; piedot tai ar festivāla ikgadējas rīkošanas palīdzību neatgriezenisku kvalitatīvu kāpinājumu un paātrinājumu.

Festivāla uzdevumi ir piedāvāt Daugavpils iedzīvotājiem un viesiem mūzikas, mākslas produktu, kurš:

  • ir domāts visplašākajai mērķauditorijai;
  • pēc satura, stila un formas kontrastējošs;
  • tiek realizēts dažādās pilsētas vietās;
  • tiek īstenots, piedaloties mūziķiem un māksliniekiem no Daugavpils, Latgales, Latvijas, ārzemēm;
  • ir kvalitatīvs, radošs un konkurētspējīgs.

Viens no Festivāla uzdevumiem ir ne tikai iesaistīt festivāla norisē pašmāju radošos spēkus, bet ielūgt piedalīties tajā šobrīd ārzemēs dzīvojošos Daugavpils un Latgales mūziķus un māksliniekus, kuri pašlaik veido savu karjeru ārzemēs.

Ne tikai koncerti, izrādes, izstādes, citi pasākumi, bet, iespējams, arī semināri, lekcijas, konferences ar nolūku rosināt diskusiju Daugavpils, reģiona iedzīvotājos par kultūras, kultūrvides, mūzikas, mākslas vietu, lomu, nozīmi, piedāvājumu un pieprasījumu – arī tas ir Festivāla mērķis.

Ir nepieciešama arī Daugavpils atpazīstamība un reklamēšana caur komunikācijas un kontaktu veidošanu ar ārvalstu partneriem, sevišķi, pierobežas mūziķiem, māksliniekiem, interesentiem, viesiem.

Laiks un vieta
Festivāls norises laiks – 2015. gada septembris un oktobris, vieta – Daugavpils pilsēta

 

Rīkotāji 
Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde un Daugavpils kultūras atbalsta biedrība

 

Partneri

Daugavpils Latviešu kultūras centrs

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola

Daugavpils Pilsētplānošanas un būvniecības departaments

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs

Klubs Artilērijas pagrabi

Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejs

Daugavpils Māla mākslas centrs

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācija

VSIA Latvijas Koncerti

Valsts Kultūrkapitāla fonds

Latgales reģiona attīstības aģentūra

Kultūras ministrija

 

Informatīvais atbalsts – laikraksti Latgales laiks, Seičas, portāli d-fakti.lv, grani.lv, gorod.lv, latgale.lv, sbdmv.lv, daugavpilsrestart.lv, televīzija Dautkom, radio Alise plus, SWH plus.

Festivāla adrese: IV Mūzikas un Mākslas festivāla Daugavpils ReStArt 2015 Rīcības komiteja, Krišjāņa Valdemāra iela 1, LV – 5401, Daugavpils, Latvija;
tālr.: (+371) 654 23601; fakss: (+371) 654 67697;
el. pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2024.  MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt