THE HOUSE JACKS

  • 09.18.2022_THE_HOUSE_JACK_ASV

18.09. plkst. 16.00

Vienības nama koncertzālē,
Rīgas ielā 22a

Ņujorkas vokālā grupa THE HOUSE JACKS (ASV)

18. oktobrī plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē 11. Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils Restart 2022” ietvaros viesosies ASV vokālā grupa “The House Jacks” – “oriģināla rokgrupa bez instrumentiem”(SF Chronicle).

Kopš 1991. gada, “The House Jacks” ir bijuši pionieri un no jauna definējuši veidu, kā tiek radīta a cappella mūzika – aranžēta, ierakstīta un izpildīta, liekot pamatu pašreizējai a cappella renesansei.

Grupu ir dzirdējuši miljoniem cilvēku visā pasaulē – dziesmu “The Sing-Off”, NBC tiešraides a cappella konkursa hītu un radio klipus ir dzirdējuši 50 miljoni klausītāju 330 radiostacijās ASV un 50 citās radio stacijās visā pasaulē. Kopš tās pirmsākumiem, grupa “The House Jacks” ir snieguši vairāk nekā 3000 koncertu. Viņu aizraujošie priekšnesumi, revolucionārie ieraksti un godalgotā dziesmu rakstīšana ir devusi enerģiju un iedvesmojusi klausītājus Vācijā, Austrijā, Šveicē, Beļģijā, Brazīlijā, Šrilankā, Francijā, Kanādā, Puertoriko, Itālijā, Nīderlandē, Singapūrā un Japānā. Viņi ir uzstājušies visur, sākot no Kārnegi zāles līdz World Expo izstādei. Savā profesionālajā karjerā, viņi ir uzstājušies kopā ar dažiem no visu laiku ietekmīgākajiem māksliniekiem, tostarp Reju Čārlzu, Džeimsu Braunu, Train, LL Cool J, Neville Brothers, Crosby Stills un Nesh, Pointer Sisters, Live, Nia Peeples, Johnny Clegg, 5 Blind Boys of Alabama, The Temptations, Džordžu Karlinu, Pemu Tilisu, The Four Tops, The Gap Band, Tower of Power, Starship, Jon Secada, Run-DMC un daudziem citiem.

Koncertu atbalsta ASV Vēstniecība Latvijā.
ASV

Ieeja ar ielūgumiem. (Ielūgumi: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās no plkst. 16.30-18.30)


XI Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2022” rīko un atbalsta:

atbalstitaji2022 s

Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskām vajadzībām. Informācija: www.daugavpilsrestart.lv, www.daugavpils.lv, www.vienibasnams.lv

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2024.  MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt