MĪLAS RUDENS

  • okt_07_milas_rudens

 

Daugavpils Band koncerts "Mīlas rudens"
07.10.2018.
plkst. 15.00
Vienības nama koncertzālē

DAUGAVPILS BAND koncerts
MĪLAS RUDENS

Šī gada 7.oktobrī plkst. 15.00 Vienības nama koncertzālē notiks Daugavpils bigbenda DAUGAVPILS BAND koncerts Mīlas rudens.

Bigbends DAUGAVPILS BAND sācis aktīvi darboties jau 2016.gadā uz Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas bāzes; tā pirmā uzstāšanās notika V Mūzikas un Mākslas festivālā Daugavpils ReStArt 2016. Bigbenda mākslinieciskais vadītājs ir Romāns Saikovskis.

Šoreiz bigbenda krāšņajam skanējumam pievienosies solistes Olga PĪRĀGS un Diāna PĪRĀGS, koncerta programmā izpildot gan ārzemju, gan latviešu komponistu darbus. Īpašie viesi: Guntis SUPE (trompete), Lauris AMANTOVS (trombons), kā arī deju grupa “Sikspārnis” (horeogrāfs Dmitrijs ARESTOVS).

Olgas Pīrāgs repertuārā ir gan klasiskas džeza kompozīcijas, gan romances un populāras estrādes dziesmas. Jau karjeras sākumā Olga Pīrāgs brīnišķīgi dziedāja džezu, bet ar gadiem augusi dziedātājas meistarība un izpildījums kļuvis izsmalcinātāks. Viņas spēcīgā un lokanā balss, temperaments, izpildījuma virtuozitāte un ritma izjūta, kā arī personības šarms rada neatkārtojamu tēlu, kurš ir nemainīgs visas dziedātājas karjeras laikā. Olga Pīrāgs nemēģina no dziesmas taisīt šovu, bet cenšas atklāt skaņdarbā apslēpto iekšējo dramatismu.

Diāna Pīrāgs ir talantīga, profesionāla dziedātāja, spēcīgas balss īpašniece ar izteiktu Latīņamerikas šarmu. Spēlē flautu, klavieres. Sadarbojas un uzstājas ar daudziem ievērojamiem mūziķiem un komponistiem no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas, ASV un Latīņamerikas.

 

 Informējam, ka pasākums var tikt fotografēts un filmēts Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām.

_

DAUGAVPILS RESTART 2018:
www.daugavpilsrestart.lv, www.kultura.daugavpils.lv, www.daugavpils.lv

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2021.  daugavpilsrestart.lv