Vera Taļerko (vokāls), pie klavierēm Gintare Macijauskaite

21.09 Vera Talerko Gintare Macijauskaite

21.09. / 18.00 – Vienības nama Mazajā zālē, Rīgas ielā 22a

Vera Taļerko (vokāls, Viļņa), pie klavierēm Gintare Macijauskaite (Viļņa). Programmā: dziesmas ar Gētes dzeju un mūsdienu komponistu vokālā kamermūzika

Biļetes: EUR 2,50; skolēniem, studentiem, pensionāriem – EUR 1,50

Kā tīrs un brāzmains strauts ieplūst dziļā jūrā, tā jaunās vokālistes Veras Taļerko daiļrade uzņem jaudu – pateicoties viņas spilgtajam talantam, kuru papildina nemitīgas darbaspējas un centieni pēc pilnības. Pamatīga muzikālā atmiņa, tīrā intonācija, balss skaistais tembrs, kuram piemīt individuāla neatkārtojamība, plašs balss diapazons, kā arī ķermeniskais šarms un artistisms piesaista uzmanību un atstāj neizdzēšamus iespaidus klausītājos un skatītājos. Viņa paliek atmiņā! … Savu misiju – dziedāt, Vera sajuta jau agrā bērnībā, pārliecinoši un intonatīvi pareizi skandējot dziesmiņu melodijas vēl bērnudārzā.

Savas radošās patības izveides laikā, kuru laikā Vera ne tikai mācās koledžā un vispārizglītojošā skolā, bet arī koncertē, brauc viesizrādēs, piedalās dažādos muzikālos konkursos, un ne reizi vien kļūst par to laureāti un uzvarētāju. Paplašinās radošo turneju ģeogrāfija (no republikas līmeņa līdz starptautiskajam), šajās turnejās Vera Taļerko iegūst unikālu pieredzi darbā un uz skatuves.

Šobrīd, pilnveidojot savu meistarību Viļņas Mūzikas un teātra akadēmijā specialitātē operas vokāls (profesores Astas Krikščūnaites meistarklase), Studējot maģistratūrā, Vera Taļerko veiksmīgi praktizē un papildina savu meistarību Viļņas pilsētas operā, Baltijas kameroperā un Lietuvas operas un baleta teātrī, tur iegūstot skatuviskas iemaņas turpmākajam spilgtajam, piesātinātajam radošajam gājumam.

Programmā: dziesmas ar gētes dzeju un mūsdienu komponistu vokālā kamermūzika.

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2021.  daugavpilsrestart.lv