Grupa JUMPRAVA

  • 10_28_Afisha_Jumprava

28.10. plkst. 18.00

Daugavpils Kultūras pilī
Smilšu ielā 92

Festivālu “ReStArt” noslēgs leģendārā grupa “Jumprava”

Vienīgais grupas “Jumprava” koncerts Latgalē šogad notiks 12. Mūzikas un mākslas festivāla "Daugavpils ReStArt 2023" ietvaros Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92) 28. oktobrī plkst. 18.00.

Koncertā skanēs gan visiem zināmie hiti – “Ziemeļmeita”, “Vēlreiz”, “Peldētājs”, “Ēnas”, “Pa vējam”, “Lēna upe”, “Nedaudz par viņu”, gan jauni skaņdarbi un sen piemirstas dziesmas jaunā skanējumā.

“Katra grupas uzstāšanās ir dvēseles baudījums ikvienam no mums. Vairs nav tie gadi, lai skrietu pa pasauli, tāpēc gribās, lai katra uzstāšanās ir īpaša. Iepriekšējo reizi ar koncertu Daugavpilī bijām 2019. gadā. Arī šoreiz uz skatuves būsim pilnā sastāvā – Aigars Grāvers, Aigars Grauba, Aigars Krēsla un Ainars Ašmanis, visi kopā uzrīkosim kārtīgu ballīti!”, tā Aigars Grāvers.

Biļetes: Daugavpils Kultūras pils kasē darbdienās plkst. 16.00-19.00, Biļešu paradīzes kasēs un internetā (www.bilesuparadize.lv). Cena 15.00 euro.


XII Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2023” rīko:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams”, Daugavpils kultūras atbalsta biedrība, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Daugavpils Kultūras pils. Atbalsta Daugavpils valstspilsētas pašvaldība..

Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskām vajadzībām.

Informācija: www.daugavpilsrestart.lv, www.vnfestivals.lv, www.vienibasnams.lv, www.daugavpils.lv

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2024.  MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt