Latvijas jaunie horeogrāfi… “CEĻĀ”

  • 10_09_Afisha_Latvijas_jaunie_horeografi_2

09.10. plkst. 18.00

Daugavpils Kultūras pilī,
Smilšu ielā 92

Kultūras pilī būs skatāma Latvijas jauno horeogrāfu izrāde

9. oktobrī plkst. 18.00 Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92) 12. Mūzikas un mākslas festivāla "Daugavpils ReStArt 2023" ietvaros – dejas pielieti Latvijas Kultūras akadēmijas Laikmetīgās dejas mākslas kursa studentu darbi “Ceļā”.

Vai savas iekšējās un dziļākās vēlmes var tiešām saklausīt? Vai tās var atzīt un izstāstīt citiem? Vai par tām vispār var izveidot godīgu horeogrāfiju? Latvijas Kultūras akadēmijas Laikmetīgās dejas mākslas kursa studenti domājot par iekšējo vēlmju izpausmēm radīja asociāciju ķēdi, kas aizveda viņus ceļā uz vēl nezināmo un neatklāto. Jaunie dejas mākslinieki savās veidotajās kompozīcijās un izpildot ārvalstu horeogrāfu darbus izpauž to, kas viņiem rūp un pēc kā viņi ilgojas.

Horeogrāfi un izpildītāji: Dita Andersone, Anastasija Čornaja, Poļina Filippova, Lelde Beāte Kuzņecova, Lauris Limbergs, Artūrs Nīgalis, Anna Marija Puķe, Sintija Skrabe, Mārīte Supe, Rūdis Vilsons. Kursa vadītāja: Olga Žitluhina.

Biļetes: Daugavpils Kultūras pils kasē darbdienās plkst. 16.00-19.00 un Biļešu paradīzes kasēs.


XII Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2023” rīko:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams”, Daugavpils kultūras atbalsta biedrība, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Daugavpils Kultūras pils. Atbalsta Daugavpils valstspilsētas pašvaldība..

Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskām vajadzībām.

Informācija: www.daugavpilsrestart.lv, www.vnfestivals.lv, www.vienibasnams.lv, www.daugavpils.lv

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2024.  MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt