VERONIKAS PLOTŅIKOVAS DUMPIS “PAR SPĪTI”

  • 09_30_2023_Veronika_Plotnikova_Daugavpili_1

30.09. plkst. 18.00

Daugavpils Kultūras pilī,
Smilšu ielā 92

Muzikāli-poētiska izrāde. Ilgums – 1 stunda 30 minūtes, 16+

Veronika PLOTŅIKOVA
Vladimirs TUZOVS (klavieres)
Dmitrijs KARPOVS (klavieres)
Jūlija SAVEĻJEVA (ģitāra)
Antons VISOCKIS (sitamie instrumenti)

Iestudējums ir izaicinoša, ironiska un liriska izrāde-koncerts. Programmā skanēs dažādu žanru muzikālie hiti un mūsdienu autoru dzejoļi, kas vienoti kopējā noskaņojumā – gatavībā dzīvot, mīlēt, priecāties un radīt par spīti apstākļiem, vai tā būtu pandēmija, banāla nepaveikšanās, slikts garastāvoklis vai personiska neveiksme. Slavenu darbu negaidīts traktējums un līdz šim ne tik zināmi, taču spilgti sacerējumi ļaus ielūkoties ne tikai autoru iekšējā pasaulē, bet arī katram savējā.

Koncerta programmā ir iekļauts Josifa Brodska dzejolis "Neiznāc no istabas" (Copyright © 1970, Joseph Brodsky, izmantots pēc The Wylie Agency (UK) Limited atļaujas), kā arī sekojošo dzejnieku sacerējumi: Ok Meļnikova (Instagram, dzejoļu krājums), Paša Broskijs (Instagram), Jana Mkr (Instagram) un Jekaterina Dovlatova (Instagram).

Video noformējumā tiek izmantots video, ko nodrošinājis Insurance Institute for Highway Safety (Ārlingtona, Virdžīnija, ASV, www.iihs.org) un Stīvena Eksforda (Stephen Axford) filmas fragments.

Radošā komanda: Režisors – Sergejs Golomazovs. Scenogrāfs – Ņikita Voroņins. Kostīmu mākslinieks – Valentīna Začiņajeva. Horeogrāfs – Artūrs Skuteļskis. Gaismu mākslinieks – Maksims Ustimovs. Mūzikas aranžējums – Vladimirs Tuzovs. Muzikālā vadītāja – Ludmila Mogiļevska. Video operatore – Mersedes Margoit. Izrādes vadītāja – Tatjana Vauļina.

Biļetes: Daugavpils Kultūras pils kasē (darbdienās no plkst. 16.00-19.00), Biļešu paradīzes kasēs un internetā (www.bilesuparadize.lv). Cena 10.00 euro.


XII Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2023” rīko:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde VIENĪBAS NAMS, Daugavpils kultūras atbalsta biedrība, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Daugavpils Kultūras pils. Atbalsta Daugavpils valstspilsētas pašvaldība.

Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskām vajadzībām. Informācija: www.daugavpilsrestart.lv, www.vnfestivals.lv, www.vienibasnams.lv

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2024.  MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt