LATVIJAS LEĻĻU TEĀTRIS

19. oktobrī plkst. 13.00 Daugavpils Kultūras pilī 11. Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils Restart 2022” ietvaros – Latvijas Leļļu teātra izrāde: Astrida Lindgrēne “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta” (Ilgums: 1st. 45 min / 2 cēlieni, latviešu valodā)

Kādā pavisam parastā ielā, pavisam parastā mājā Stokholmā vai varbūt tepat Rīgā dzīvo pavisam parasts zēns Brālītis. Un tomēr viņš nav pavisam parasts zēns, jo viņam ir visneparastākais draugs pasaulē. Mazliet tukls, īss vīriņš pašos spēka gados, kas dzīvo namiņā uz jumta. Karlsons baida zagļus, ēd saldumus un izjoko bargo Bokas jaunkundzi....ar viņu pavadīt laiku ir tik jauki!

Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta ir izrāde visai ģimenei- mazajiem skatītājiem tas ir brīnumains stāsts par lidojošu, labsirdīgu vīriņu, savukārt vecāki varēs pasmieties par karikatūrisko ģimenīti.

Radošā komanda: Režisors: Kārlis Auškāps. Režisore: Laila Kirmuška. Scenogrāfe, kostīmu un leļļu māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve. Komponists: Raimonds Pauls. Dziesmu tekstu autors: Uģis Segliņš. Mākslinieka asistente: Dace Rožlapa. Kustību konsultante: Lilija Lipora.

Lomās: Karlsons: Miķelis Žideļūns. Brālītis: Edgars Kaufelds. Mamma: Dace Vītola. Tētis: Artūrs Putniņš, Matīss Millers. Boka: Artūrs Putniņš, Baiba Vanaga. Beta: Dana Avotiņa - Lāce, Arnita Jaunzeme. Bose, Rulle: Anrijs Sirmais. Gunilla: Lienīte Osipova. Kristers: Vladimirs Svoboda. Fille, Pelle: Pēteris Galviņš

Biļetes: Daugavpils Kultūras pils kasē (darba dienās no plkst. 16.00-19.00), Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Cena 4.00 euro.


XI Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2022” rīko un atbalsta:

atbalstitaji2022 s

Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskām vajadzībām. Informācija: www.daugavpilsrestart.lv, www.daugavpils.lv, www.vienibasnams.lv, www.dkp.lv

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2024.  MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt