COME TOGEHER

  • sept_23_Afisha_GRODNO_bigbends

23.09. / 18.00

Uz koncertu aicina V Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2016”!

Vienības nama koncertzālē 23.septembrī plkst. 18.00 notiks koncerts „COME TOGEHER”, kurā izskanēs leģendārā Liverpūles četrinieka „The Beatles” populārākie hīti. To sniegs Grodņas apgabala filharmonijas bigbends diriģenta Borisa Mjagkova vadībā un solisti: N.Ivanova, G.Lavišs, D.Harkevičs, K.Taina.

Orķestris dibināts 2001.gada martā. Tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Boriss Mjagkovs. Savā pastāvēšanas laikā orķestris ir spēlējis vairākas dažādu žanru koncertprogrammas, kas iekļauj sevī instrumentālās un vokālās mūzikas skaņdarbus sākot no klasikas līdz džezam. Kolektīvs darbojas arī, kā radošā laboratorija, atbalstot gan jaunos, gan pieredzes bagātos mūziķus, un savā projektā „Orķestru parāde” tas apvieno Baltkrievijas un citu valstu muzikālos kolektīvus. Orķestris Ir sniedzis koncertus Baltkrievijas lielākajās pilsētās, koncertējis, Lietuvā, Latvijā, Ukrainā, Polijā, Krievijā. Par izcilu darbu un radošiem, muzikāliem sasniegumiem vairākos festivālos orķestris un tā diriģents ir apbalvots ar starptautiska mēroga un Baltkrievijas Republikas Goda balvām. Paralēli koncertdarbībai orķestris piedalās starptautiskos sporta deju čempionātos (Baltic Cup, Magic Dance (Riga), Vilnus Open, Minsk Open, Crystall Ball (Sanktpēterburga), German Open Championships u.c.), kā deju konkursu pavadošais muzikālais kolektīvs.

Daugavpilī Grodņas apgabala filharmonijas orķestris viesojas pirmo reizi, tādēļ koncertu apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīt talantīgus, jaunus mūziķus no Baltkrievijas.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās no plkst.16.30-18.30, cena: 3.00 euro.

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2020.  daugavpilsrestart.lv   globbers joomla template