INGAS KALNAS SOLOKONCERTS

  • okt_06_Afisha_Ingas_Kalnas_soloprogramma_s

6.10. / 18.00 Vienības nama koncertzālē

INGAS KALNAS SOLOKONCERTS

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē, cena: 3.00 euro

Uz koncertu aicina V Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2016”!

Ceturtdien, 6. oktobrī, plkst. 18.00 Daugavpils Vienības nama koncertzālē Ingas Kalnas solokoncerts. Inga Kalna / soprāns, Diāna Ketlere / klavieres.

Programmā: Riharda Štrausa, Alfrēda Kalniņa, Jāņa Mediņa vokālā lirika.

Latviešu operdziedones Ingas Kalnas apbrīnojamā vokālā meistarība, trāpīgās, intuitīvi gudri un precīzi veidotās interpretācijas neaizmirstamu padara katru viņas uzstāšanos – vai tā būtu reibinoši virtuoza baroka vai kaismīgi spraiga mūsdienu operloma, izteiksmīgs vokālās kamermūzikas cikls vai soprāna solo kādā no vokālās mūzikas lieldarbiem.

Pēc vairākiem gadiem Hamburgas Valsts opernamā Inga Kalna nu ir brīvmāksliniece un aktīvi darbojas iecienītajā klasicisma un baroka laika operu žanrā, dziedot Vācijas, Francijas, Kanādas un Itālijas operteātros.

Pavisam reti, tāpēc jo īpaši gaidīti, Latvijā ir Ingas Kalnas solovakari, no kuriem nesenākais – bel canto āriju koncerts Baltajā namā tika pie Lielās Mūzikas balvas kategorijā „Gada koncerts”.

Šoreiz vienā programmā virknēti trīs izcilu kamermūziķu vokālie dārgumi, Riharda Štrausa izjusto solominiatūru vērienam līdzās liekot latviešu klasiķu – Alfrēda Kalniņa un Jāņa Mediņa – kamermūzikas pērles, ko līdz ar dziedones silti lirisko soprānu atklās viņas uzticamā kamermūzikas partnere, pianiste Diāna Ketlere.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās no 16.30-18.30, cena: 3 euro.

 

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2020.  daugavpilsrestart.lv   globbers joomla template