PLESKAVAS APGABALA FILHARMONIJAS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS

  • okt_09_Pleskavas_simfoniskais_orkestris

9.10. / 16.00 Vienības nama koncertzālē

PLESKAVAS APGABALA FILHARMONIJAS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē, cena: 3.00 euro

Uz koncertu aicina V Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2016”!

9. oktobrī plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē notiks kinomūzikas koncerts „Simfoniskais kinematogrāfs”, ko sniegs Pleskavas apgabala filharmonijas simfoniskais orķestris galvenā diriģenta Eduarda Baņko vadībā.

Koncertprogrammā „Simfoniskais kinematogrāfs” ir iekļautas 20. un 21. gadsimta labākās kino melodijas. Koncertā izskanēs Andreja Petrova skaņdarbi, kas tika komponēti filmām: „Cilvēks amfībija”, „Sargieties no auto”, „Sanktpēterburgas noslēpumi”, dzirdēsim arī komponista Eduarda Artemjeva melodijas no Andreja Tarkovska, Andreja Končalovska un Nikitas Mihalkova filmām. Līdzās krievu kino melodijām koncertā izskanēs Džona Viljama (John Williams), Karlosa Gārdela (Carlos Gardel), Endrū Loida Vēbera (Andrew Lloyd Webber) mūzika un muzikālās fantāzijas no filmas „Karību jūras pirāti”.

Pleskavas Filharmonijas simfoniskais orķestris tika izveidots 1996. gadā. Tā pastāvīgā koncertskatuve ir Pleskavas filharmonijas Lielā koncertzāle. Orķestra koncertrepertuārs sastāv no tādām programmām, kā: S. Prokofjeva 7. simfonija, L. Bēthovena 3. klavierkoncerts, S. Prokofjeva kantāte „Aleksandrs Ņevskijs” sadarbībā ar Sanktpēterburgas konservatorijas kori, K. Orfa kantāte „Carmina Burana” sadarbībā ar Valsts Akadēmisko kori „Latvija”. Uz orķestra bāzes tika iestudētas operas: Georga Bizē „Karmena” sadarbībā ar Igaunijas Nacionālās operas teātri (2011), Verdi „Traviata” sadarbībā ar Vaasa (Somija) teātri (2010). Orķestris ir koncertējis Baltijas valstīs, ik gadu piedalās Puškina dzejas festivālā, kas notiek A.Puškina valsts muzejā „Mihailovskoje” u.c. nozīmīgos Pleskavas apgabala festivālos.

Daugavpilī Pleskavas filharmonijas orķestris skatītājus priecēs ar kino mūziku, kas iedvesmo dvēseli…

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās no 16.30-18.30 un divas stundas pirms koncerta. Cena: 3.00 euro.

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
2020.  daugavpilsrestart.lv   globbers joomla template